Konto ograniczone bez konkretnego powodu - proszę o pomoc

Cześć,

Problemy z kontem zaczęły się jakiś miesiąc temu - wtedy tylko ebay wstrzymywał środki do czasu dostarczenia zamówienia. Spodziewałem się z weekend środki zostaną odblokowane, ale zamiast tego dostałem informacje o ograniczeniu konta i zablokowaniu środków bez podania żadnego terminu. Wiadomość była ogólna i mało konkretna, zapewne wygenerowana automatycznie. Jedyną istną informacją było to, że klienci mogli nie dostać zamówień. Zapewne chodzi to o to, że w przypadku 2 paczek, które wysyłałem do Australii tracking urwał się po wylocie paczki z Polski. Dostałem od kupującego potwierdzenie, że pierwsza dotarła, kilka tygodni temu, w trackingu żadnych zmian. Kupujący nawet pisał do ebay że zamówienie dostał (wysłał mi screeny z rozmowy), nic to nie dało. 

 

W mailu było podane kilka "rad" jak odblokować konto - zakończyć spory z klientami (nie miałem ani jednego otwartego), dodać tracking (żadnego nie brakowało), opłacić zwroty (nikt o zwrot się nie zgłaszał), i tak dalej. W weekend pisałem z supportem, za ich radą odpowiedziałem na mail z prośbą o weryfikację sprawy i odblokowanie konta. Miałem otrzymać odpowiedź 48-72h, ale do tej pory cisza. Środki ebay wstrzymuje od ponad miesiąca, aktualnie to już prawie 7 tys, dodatkowo to jest moje konto firmowe i główne źródło dochodu, więc sytuacja ogólnie jest niewesoła.

 

Czy ktoś miał podobną sytuację? Czy dobrze zakładam, że to wszystko z powodu tych problemów z trackingiem? Innych możliwości nie widzę. Co mogę w tej sprawie zrobić i jak długo może to potrwać?

 

Pozdrawiam

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (0)

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay