Nie chce mi się zweryfikowac paypal

Witam

Wystawiam przedmiot na www.ebay.com ( nie na polskim, poniewaz nie ma tu tej kategori, w jakiej przedmiot powinien sie znalesc).

Po stworzeniu aukcji klikam na "list your item" i pojawia mi sie weryfikacja z kontem paypal - wystarczy wpsiac email i haslo. Wszytsko wykonuje poprawnie, system informuje mnie ze wystarczy teraz kliknac na "return to ebay" i gotowe. Klikam i nic. Pojawia sie podglad aukcji i "list your item" poczym klikajac w to, znow musze sie weryfikowac. I tak w kolko, nie potrafie aukcji wystawic. Czy ktos mial taki problem i poradzil sobie z nim jakos?

Pokaż cały temat

po wpisaniu email (email bedzie wpisany automatycznie wiec sprawdz czy to ten ktory uzywasz na Paypal do logowania) i hasla do Paypala nalezy klknac przycisk "Return to Ebay" u dolu, pod tekstem (tu niewidoczny) aby sfinalizowac proces weryfikacji.

You're almost done linking your accounts

To complete the process of linking your eBay and PayPal accounts, you must click the Return to eBay button below.

..........

|_____|

 

PayPal. The safer, easier way to pay online without exposing your financial information.
For more information, read our User Agreement and Privacy Policy.

Mam nadzieje ze to pomoze. Zycze powodzenia a w razie problemow sluze pomoca tutaj lub na poprzez system komunikacji Ebay. Piszac przez Ebay prosze odznacz okienko przy "ukryj moj adres email".

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay