Problem ze zmiana danych konta bankowego do wyplat

Uaktualnilem ostatnio ta nowa opcje, dzieki ktorej wplaty od kupujacych sa teraz wplacane bezpośrednio na konto. Nie wiedzialem jednak, ze te wplaty sa w EUR, wiec podalem konto PL. Teraz chce to zmienic i podac dane konta EUR, jednak podczas kazdej proby w polowie procesu wyskakuje komunikat z numerem telefonu 0080020090200 i kodem, a po polaczeniu z nim w sluchawce automat informuje, ze ten telefon jest nieaktywny i odsyla do "Kontaktu" na dole strony www. Chce zmienic dane do przelewow, ale jak to zrobic w takiej sytuacji? 

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (10)

Odpowiedzi (10)

Widać że wprowadzenie nowego systemu kuleje. Mogę zasugerować kontakt na Facebook pod eBay.pl

Może ktoś zareaguje

 

sanchomapento
Użytkownik

Mam ten sam problem , nie mogę zmienić numeru konta. Kurs przeliczeniowy jaki przyjmuą  Eur na PLN na poziomie 4,32 jest śmieszny

Obsługe ebay mnie olała zupełnie... a raczej sami nie mają pojęcia o tym co piszą. Ja podałem konto PL, czy to oznacza że mam podac konto EUR?

moj ebay + konto + platnosci pod  informacje o platnosci

 

Płatności (ebay.pl)

 

Kliknij na usun bank.

Aby usunac dadza opcje dodania innego banku czy konta.

wojtektlalka powyżej załatwił sprawę na czacie w UK jeśli znasz angielski 

dejv-34
Użytkownik

Mi też wyskakuje że mam zadzwonić na infolinię a numer nieaktywny i jak udało się to zrobić naczej? Z góry dziękuję za odpowiedź 

Proponuję kontakt na czacie na ebay.uk - ja w ten sposób załatwiłem ten problem

Też mam ten problem. Prosiłem obsługę eBay o rozwiązanie tego problemu  jakieś dwa tygodnie temu. Poradzono mi... usunięcie plików cookies z przeglądarki internetowej (oczywiście nic to nie dało). Przed chwilą wysłałem im petycję o następującej treści:

"I want to change my deposit account (EUR instead of PLN). This is not possible (eBay fault). The number 0080020090200 is inactive. The problem affects many sellers from Poland. Here is the link to the discussion: https://community.ebay.pl/t5/Dla- Sprzedażawc%C3%B3w/Problem-ze-zmiana-danych-konta-bankowego-do-wyplat/qaq-p/73802/jump-to / first-unread-message".

Proponuję, aby każdy eBayowicz, który boryka się z niniejszym problemem wysłał e-mail (inaczej się nie da: https://ocsnext.ebay.pl/ocs/cusr?from_ocs=1&query=3458 ) w języku angielskim (o polskim zapomnijcie) i powołał się na bieżącą dyskusję. Być może poważniej potraktują nasz problem, gdy będzie więcej zgłoszeń indywidualnych. Przez długi czas eBay.pl był peryferyjną odnogą eBay.com, co miało same plusy. Niestety odkąd wprowadzili "urawniłowkę" dla europejskich odnóg eBay, to zaczęły się cyrki...

 

I have the same problem. I gave PL, payouts in EUR. The account number cannot be changed. Ebay wrote back that they asked to contact us by phone, BUT ebay.pl does not serve customers by phone.

Problem dalej występuje. Obsługa Klienta ma siedzibę gdzieś poza polska i wsparcie dostaje od kogoś, kto źle tłumaczy moje maile i daje inne odpowiedzi... Czy ktoś już rozwiązał ten problem?

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay