Problem z kupujacym zablokowal pieniadze .

Witam , mam takie pytanie sprzedalem monitor od bmw f10 do ameryki i kupujacy napisal mi email na ebay ze ma problem z ukazanym adresem w ebay czy moglbym wyslac na drugi adres ktory mi podal . Ja bez podejzania zgodzilem sie i wyslalem poniewaz 2000 opinii byli pozytywne . Pzez 5 dni paypal mi blokuje jego oplacone  pieniadze i stwierdza ze kupujacy odmawiam oplacac  bo towar kupiony jest bez jego pozwolenia . Teraz niewiem co robic bo wysylka jest wyslana na drugi adres nie na taki jak ukazany w paypal . Moze ktos juz spotykal sie z takim problemem ? Przepraszam za bledy gramatyczne bo jestem Polakiem z Litwy i u nas w sprawie ebayu nie ma z kim poradzic sie i ja nie zabardzo koleguje z angielskim jezykiem zeby im dzwonic  . 

Pokaż cały temat

Nigdy ale to nigdy nie wolno wysyłać towaru który jest niezgodny z adresem Ebay lub PayPal.Kupujący może prosić e-mailem żeby mu wysłać na taki albo taki adres nie wolno tego robić!!!!Jeżeli wysłałeś na podany przez niego adres e-mailem prawdopodobnie wszystko straciłeś.

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay