okradziona, pusta paczka

Witam,

dzisiaj odebrałam przesyłkę, na którą długo czekałam. Okazało się, że paczka jest pusta. Do przesyłki dołączony był protokół z Urzędu Celnego w Warszawie, w którego treści napisano, iż pudełko (opakowanie) jest puste, czyli, że nie było w nim przedmiotu, który zamówiłam, i za który zapłaciłam.

Bardzo zależy mi na moim zakupie. Co zrobić w takiej sytuacji, kto jest winien, do kogo się zwrócić? Byłabym wdzięczna za radę.

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (2)

Odpowiedzi (2)

zglaszasz sprzedawcy a on tobie pieniadze. jestem sprzedawca i do tej zasady sie stosuje . nastepnie zglaszam na poczcie reklamacje i dostaje zadoscuczynienie

jak to co zrobić, otworzyć spór na paypalu, nie otrzymałam przedmiotu

 

paypal zablokuje Twoje pieniądze na jego koncie, i to nie ma znaczenia czy on jeszcze je tam ma, czy już dawno sobie wypłącił

 

na to masz 45 dni od zakończenia aukcji lub kliknięcia w kup teraz

 

a robisz to tak, że logujesz się na paypal, wchodzisz szczegłóy tego przedmiotu i na samym dole masz aktywne łącze, klikasz w to i dalej sysyem pokieruje

 

na etapie sporu Ty wyjaśniasz sparawę ze sprzedającym, jeśli on albo Ty eskalujesz do rangi roszczenie to wtedy paypal zadecyduje i możesz załączyć do wiadomości ten protokół z urzędu celnego

 

no chyba, że płaciłas przelewem to wtedy tylko zostaje wizyta na policji

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay