jak zmienić fakturę??

27lunka
Użytkownik
Witam wszystkich,pomóżcie;-( kupiłam kurteczkę w UK,sprzedający wystawił mi fakturę,i doliczył prawie 5 funtów opłat przez pomyłkę.Zaraz przysłał maila,że to pomyłka,i że mam wpłacić dobrą kwotę,ale kiedy chcę zapłacić za przedmiot,system automatycznie wyświetla mi tą błędnie naliczoną fakturę,powiększoną o prawie 5 funtów:-(.Nie mogę wpłacić innej kwoty,PayPal chce ode mnie tylko tą z faktury.Pisałam do sprzedającego,żeby wystawił mi nową fakturę,bo ta jest z błędem,i on wystawił mi ją już 3 raz,ale ciągle jest tam te doliczone 5 funtów,których sprzedający wcale nie chce:-(Co robić? Ja chcę mu napisać,zeby zmienił fakturę,ale nie wiem,co on ma zrobić,żeby usunąć te opłaty?

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (4)

Odpowiedzi (4)

moze jest inne okienko np. pod okienkiem z cena gdzie mozna wprowadzic sume pieniedzy. To okienko na kupon przyjmuje chyba tylko kody. Nie moge skonfrontowac jakie to okienko chyba ze przyslesz mi rachunek to przesle zrzut ekranu.
27lunka
Użytkownik
niestety,nie pomaga:-( wyświetla się napis:" być moze nieprawidłowo wpisałeś kod".i dalej nalicza mi wszystko:-( może coś robię źle?
w okienku na kupon wpisz 5 funtow ze znakiem ujemnym: "-5"
moze zaplac bezposrednio z paypala wlasciewa kwote a nie przez realizacje transkacji w ebay...?
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań