Telefon do działu obsługi Ebay

mis444
Użytkownik
Witam czy ktoś zna numer telefonu do działu obsługi Ebay ??

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (9)

Odpowiedzi (9)

adk.tvp
Użytkownik
Witam Niestety kontakt tylko mailem: Kontakt z działem eBay http://www.ebay.pl/helpForm lub wejdź na Profil Użytkownika Kliknij na Potrzebujesz Pomocy, na dole strony kliknij na; zadaj pytanie następnie wyszukaj tematy pytań i napisz maila. Pozdrawiam adk.tvp
Wystąpił błąd. Przepraszamy.

Aby zacząć od początku, przejdź na stronę główną. Jeśli nie wiesz, co zrobić, poproś nas o pomoc.

I po mailu. Powinno się za nich wziąść urząd ochrony konsumentów. Kupiłem ptzedmiot z Chin za około 4500zł przyszło ale nie działa. Co teraz zrobić. Prowizję wzieli cło 900zł zaplaciłem. Co dalej. Powinni to zablokować na Polskę aby nikogo nie kusiło kupować na Ebay.

Próbuję od ponad miesiąca mailowo. Nie odpowiadają. Kupiony przeze mnie sprzedawca ponownie wystawił na aukcję. Rozbój w biały dzień. Gwarancja bezpiecznych zakupów to totalna ściema. Nie ma do kogo się zwrócić po pomoc. Też jestem zdania, że powinni to zablokować!

 

EBAY to jakaś schiza - ktoś prawdopodonbie przejął moje konto, a jedyny kontakt w sprawie konta jest poprzez zalogowanie do niego. Muszę pozamykać karty kredytowe i czekać na kontakt z Policją - sama sie zgłosi. Ebay to koszmar.

Uwaga pilne. Kolejna firma obiecująca. Wiele a. Tak naprawdę. Klient to zło konieczne. Niestety kolejna naciągacz ebay. Potrzebna pomoc. Możesz sobie pisać. I ta jazdy tam ma to w dupie
Witam ja mam nową kartę bankową i nie mogę sprzedać przez pay pal i nie przyjmują nowej kontaktu brak nawet nie mogę wysłać maila pozdrawiam hek 999
Dzisiaj założyłem na telefonie nowe konto na eBay. Dlaczego nie mogę wystawić nic na sprzedaż??!
Witam kupiłem predmiot jednak nie podawałem zeadnych danych karty ani nic takiego chce anulować transakcje jak to zrobic
Witam kupiłem dzis przedmiot ..sukienkę z XIX wieku .. w ogłoszenie była płatność : tez przez przy odbiorze zaznaczyłem kupie teraz mam do zapłaty od rana wysyłam wiadomości do sprzedającego o formę płatności .. a on nic nie odpowiada .. Co mam teraz Zrobić ? Moj email : damianjamiolkowski4755@gmail.com / moje konto ebay : jamiokowski_0 .. Prosze powiadomić sprzedawcę o Moich wiadomościach gdyż na żadne nie odpowiedział .Pozdrawiam
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay