jak to jest z tym paypalem

1717maryjane
Użytkownik
witam ma pytanie przyjołem 54euracze wysłane mi za aukcje z czego na koncie zostało 51,80eu to jest 4% z haczykiem -myślałem że za przyjęcie pieniedzy nie ma opłat??co to prze4watulowanie przeciez przy wysyłaniu zkonta n abankowe tylko to miało być??j anie chciałem przewatulowani an apolskie chiałem zeby w euro te pieniadze zostały a potem przy wysłaniu do banku dopiero on by za przewalutowanie liczył o co tu biega?? -skoro juz sa to kojarzyłem to że chodzi o 3,iles tam procent?? drugie pytanie jak sprawdzic czy osoba zapłaciła z karty czy z rachunku PP?? i trzecie coś tam w emailu wyczytałem -koszty transportu coś tam ilox standard wraz /i opłaty manipulacyjne pokrywa sprzedający czy to sie da jakoś modyfikowac ,jakich to opłat dotyczy??? i czwarte pytanie kurcze zapomniałem pozdrawiam

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (1)

Odpowiedzi (1)

Za przyjecie sa oplaty. To za wyslanie nie ma oplat. Policzyli ci wg. cennika dla Euro: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_display-fees-outside&countries=EU Za przewalutowanie zaplacisz 2,5% w momencie wyplaty na konto zlotowkowe lub przeniesienie na inna walute na koncie Paypal np. gdy zaplacisz komus w funtach. Rada: sprzedawaj na www.ebay.com i zaloz konto dolarowe w banku polskim. Rynek wiekszy i Paypal liczy tylko 2,9% + 30 centow.
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań