gdzie wpisać dane mojego konta do przelewu

euro_2012
Użytkownik
gdzie wpisać na trwałe dane mojego konta do przelewu, dla płatności krajowych i zagranicznych Dziękuję
Pokaż cały temat
mkjk4kkmk
Użytkownik
Witaj Żeby to działało jak należy to musisz dodać tą informację w koncie ebay : jak już się zalogujesz to w ramce :Moje konto -kliknij preferencje -otworzy się strona -Preferencje na tej stronie odnajdź :Płatność od kupujących Pokaż Edytuj realizację transakcji i inne opcje płatności oferowane kupującym. i kliknij Pokaż po lewej stronie po rozwinięciu się zakładki znajdź :Użyj metody płatności Przelew Plus kliknij edytuj ,i zaloguj się ponownie ,otworzy się strona :Podaj/Edytuj informacje o swoim koncie bankowym I powypełniaj wszystko przed nr konta PL a nr konta wpisz jednym ciągiem bez spacji itd,w tym miejscu -Wiadomość dla kupującego możesz wpisać wszystkie dane do przelewu z zagranicy i zatwierdź. Możesz również dodać taką informację w wiadomości do kupującego w ramce :Widoki strony Mój eBay -kliknij Preferencje automatyzacji i na nowej stronie która się otworzy : Automatyczna wiadomość e-mail dla kupujących możesz edytować wszystkie powiadomienia . Powodzenia Pozdrawiam Jellyyys
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań