Towar wysłany ale uszkodzony!!!

Witam! Zalicytowałem monitor LCD na ebayu w usa. Monitor przyszedł po miesiącu jednak... Całkowicie uszkodzona matryca wrecz wgnieciona jakby ktoś bez przesady walnął kijem . Jednym słowem uszkodzenie w 100% nie ma mowy o jakiejkolwiek naprawie. Wydałem prawie 400 $. Dostałem protokół szkody od poczty . Odmówiłem odebrania przesyłki... W protokole napisane ze przedmiot uległ zniszczeniu w czasie transportu z zagranicy. Oficjalny powód źle zabezpieczona przesyłka. Niemniej napisane ze była otwierana przed dotarciem do urzędu centralnego w warszaiw... Pytanie jak odzyskać kase? Nie wiem czy wina jest po stronie sprzedającego czy po stronie osób postronnych. W każdym razie nie po mojej. Na razie wysłałem maila do sprzedajacego. Sytuacja totalnie mnie zaskoczyła bo bardziej byłem przygotowany na "zagubienie" przesyłki niż na takie zniszczenie. Prosze o sugestie.
Pokaż cały temat
Uśmiechnij się. Skoro nie odebrałeś paczki itd oraz masz otwarty spór w PP masz 99,99 szans na odzyskanie kasy - 25 USD oczywiście (ale tez nie zawsze). Spór otworzyłeś za późno. Lepiej jednak późno niż wcale. podaj nr aukcji.
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań