Nie otrzymane dane kontaktowe sprzedającego

mis444
Użytkownik
Witam. Wygrałam aukcje która została zakończona, ale nie otrzymałam adresu telefonu oraz wszelkich danych kontaktowych sprzedającego. System nie wysłam takich informacji. Co w takiej sytuacji można zrobić. Czy istnieje sposób, aby otrzymać np. numer telefonu sprzedającego. Aukcja została wygrana na ebay Angielskim. Z góry dziękuje za odpowiedz
Pokaż cały temat
adk.tvp
Użytkownik
Ponieważ kwestie ochrony prywatności są istotne dla wszystkich stron, aby zażądać informacji kontaktowych partnera handlowego należy wykonać następujące kroki: 1. Przejdź do witryny www.ebay.com 2. Kliknij na łącze "Advanced Search" w prawym górnym rogu dowolnej strony witryny eBay. 3. W kolumnie Search po lewej stronie kliknij łącze "Find Contact Information" 4. W polu "Enter User ID of member" wpisz nazwę użytkownika, którego danych kontaktowych szukasz. W polu poniżej numer aukcji/przedmiotu, następnie klikni Search. Tutaj pojawi się informacja z prośbą o zalogowanie. Następnie ukaże się strona "Request complete" co oznacza, że żądane dane osobowe, zostały wysłane na adres mailowy. Pozdrawiam adk.tvp
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań