Przesyłka z Francji nie chce dojść !

Witam ! Zakupiłem na ebayu sprzęt komputerowy - karte graficzną od sprzedawcy z Francji.Niestety mija już trzeci tydzień i paczki nie ma. Mam numer nadania i niby śledzenie przesyłki ale jest tam tylko info ze karta została wysłana 22 września i nic poza tym. Wie ktoś może ile taka przesyłka z Francji może i iść? Pozdrawiam.

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (4)

Odpowiedzi (4)

Witam Dobrze widzieć na przyszłość jak się kupi u Francuzów gdzie tych paczek czekać. Pozdro!
Witam! No i sprawa się wyjasniła. Dzisiaj odebrałem paczke osobiście po miesiacu prawie. Ale ciekawostka paczka wysłana z Francji (Colissimo) jest dostarczana w Polsce przez firme Masterlink/DPD ! Podobno poczta francuska wykupiła DPD i dostarcza paczki za jej pośrednictwem. Paczka leżała 2 tygodnie w DPD i nikt nie zostawił informacji iż jest u nich ! Dopiero po info z poczty polskiej iż paczki z Francji są dostarczane przez DPD , zacząłem szukać w tej firmie. I była od razu na magazynie ! Mało brakowało a odesłaliby ja z powrotem. Pozdrawiam
Witam! Przesyłka Francja Polska koszt okolo 16 Euro poczta francuska. N astronie poczty odnosnie przesyłiki jest komunikat "Colis pris en charge dans notre réseau." Możer ktos da rady mi to przetłumaczyć? Pozdrawiam.
Witam Wg mnie to długo, bo ja sprzedałem obywatelowi Francji towar wysłałem w poniedziałek a w piątek już mniał. Wysłałem poleconym priorytetem Pozdrawiam i miłego dnia!
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań