Problem z kontaktem po zakupie przedmiotu z macgreg2000!!

lisurwis1983
Użytkownik
Witam wszystkich, dwa dni temu zakupiłem telefon iphone 3 GS 16GB od uzytkownika macgreg2000. Po zakupie kontakt ze sprzedajacym był jak najbardziej ok dopoki nie przelalem pieniedzy i przesłałem dowodu wpłaty jak sobie zyczył. Po tych czynnosciach sprzdajac macgreg2000 przestał odpisywac na maile i telefonu do dnia dzisiejszego nie ptrzymałem przy czym twierdził ze przesle kurierem DHL. Dzwoniłem pare razy do firmy kurierskiej i uzystałem informacje ze zadna przesyłka do mnie na moj adres nie idzie. Wtedy stwierdziłem ze cos jest nie tak, ze sprawa mam zamair udac sie do najblizszego komisariatu policji. Prosze o informacje czy ktoś z was ma problem rownierz z tym sprzedajacym, widzialem ze te telefony kupilo pare osob. Jezeli macie jakiekolwiek problemy z tym sprzedajacym to piszcie to tutaj.

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (11)

Odpowiedzi (11)

Twój niby sprzedawca jest już nie zarejestrowany, wywinął wałek, zamknął konto i zniknął zalecam wizytę na Policji, bo zapewne PayPal'em to nie płaciłeś największe wałki jeżeli chodzi o telefony to sa ajfonami takie aukcje to się zgłasza a nie w nich licytuje
Witam, Rozumiem wasze obawy i chęć łączenia sił aby zgłosić tę sprawę na Policję lub do prokuratury. Niestety na forum nie można umieszczać danych kontaktowych osób trzecich. Z tego względu zostały one usunięte z wątku. Nie ogranicza wam to jednak kontaktu między sobą w tej sprawie. Pozdrawiam i życzę wam abyście odzyskali wpłacone przez was pieniądze.
callmefrankie
Użytkownik
ja patrzyłem na necie i generalnie w łodzi jest kilku g********* m***********, także nie wiem sam...dzwoniłem do kilku juz ale to zaden z nich. trzeba się będzie wybrać na policję, żeby zajęli konto bankowe...kurde, jakbym ich dorwał, to nie wiem normalnie!
magdand2008
Użytkownik
No pewnie 😐 Nie wiem, czy mam czekać do poniedziałku? czy coś ... Kurde, pierwszy raz zostałam oszukana z ebay. Jeśli nie dojdzie, to powiem mojej mamy żebyśmy poszli na policje. Szlag! Sprawdzałam na google kim jest G******* M********** to on pochodzi z Warszawy. Więc to ta głupia babka sama oszukuje, ta E** jest z Łodzi.
callmefrankie
Użytkownik
13453436 - to moje gadu. weźcie napiszcie albo coś, bo warto być w kontakcie w tej całej sprawie...
callmefrankie
Użytkownik
ej, ja to samo!!!! zapłaciłem i wogóle i taki wał, zero kontaktu. wiem, ze koleś się nazywa g****** m**********, a babka do której należy konto to e** p******, próbuje ich jakoś namierzyć w tej Łodzi, ale jeszce mi się nie udało...tez myślę nad tym, żeby się wybrać na policję z tym.
magdand2008
Użytkownik
Tak, wysłałam na przelew które podał. Nazywa się E** P******, widziałam że dzwoniłeś do kuriera, jeśli masz numer kuriera? Podałbyś mi? Też chcę sprawdzić ...
lisurwis1983
Użytkownik
Czesc, a wysłałas pieniadze na konto które podał?? Moim zdaniem juz jest po frytkach ja wysłałem kase i od tego momentu zero odzewu:( jest juz nas dwoje
magdand2008
Użytkownik
Ja tez kupiłam iPhone'a z macgreg2000 wysłałam wczoraj aż 4 e-mail'e. I żaden nic nie dopowiadał, martwię się że nie dostanę.
lisurwis1983
Użytkownik
Byłem już na komendzie, poprostu szukam osob ktore rownierz zostały oszukane przez tego osobnika. Widzialem na tych jego aukcjach ze wiecej osob kupiło te telefony.
Nie przesadzasz? dwa dni temu kupiłeś telefon i żyć nie dajesz sprzedającemu-spokojnie,daj mu pare dni.
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań