Niewidoczna aukcja

galerikon
Użytkownik
Nie wiem co się dzieje, ale eBay nie chce pokazać jednej mojej aucji (250037416993) - jest to papierowy model Sołdka. Problem dotyczy strony która otwierza się po kliknięciu "Przejrzyj aukcje" przy moim nicku. Próbowałem tworzyć aukcje na podstawie tych widocznych, ale Sołdka nigdy nie widać. Aukcja nie jets prywatna, nie ma żadnych specjalnych kodów ani nic takiego. Kombinowałem nawet ze skrótem SS (steam ship), bo pomyślałem, ze może jest zakazany, ale to też nie to. Bedę wdzięczny za wszelkie sugestie.
Pokaż cały temat
galerikon
Użytkownik
No i się wyjaśniło: "W opisie Twojego przedmiotu została znaleziona niedozwolona kombinacja liter. Oto skrót, który sprawia, że cała aukcja jest blokowana: s/s. Podobnie jak w linku Source: http://en.wikipedia.org/wiki/SS_So%C5%82dek on GNU Free Documentation License zawarty jest skrót: ss Niedozwolone skróty lub niedozwolone kombinacje liter uniemożliwiają znalezienie aukcji przy zastosowaniu standardowego wyszukiwania. Są to określenia sprzeczne z naszymi zasadami dotyczącymi treści umieszczanych w opisie aukcji."
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań