BŁĄD:Niestety, napotkałeś ograniczenie szybkości! Spróbuj ponownie.

Witam Jestem nowym użytkownikiem Ebay-a i już są na początku pierwsze problemy :( Gdy chce zapłacić za przedmiot przechodzę do strony gdzie jest mój adres oraz kwota do zapłacenia,nastepnie naciskam "kontynuuj" i wyswietla mi sie potem taki błąd..:Niestety, napotkałeś ograniczenie szybkości! Spróbuj ponownie..." .Czy ja coś robię źle ??? Proszę o poradę co zrobić z tym problemem ??? Artur

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (4)

Odpowiedzi (4)

mariamagdalena-07
Użytkownik
JEST SPOSÓB!!! po prostu przelałam z mojego banku pieniądze na moje konto Pay-Pal. Na 2-gi dzień były już na Pay-Palu i od razu bez problemu zapłaciłam./konto Pay-Pal >>> dodaj środki/
mariamagdalena-07
Użytkownik
ja mam to samo od wczoraj i też dostałam taką odpowiedź...ale , niestety ze srtony Pay-Pal też nie mogę zapłacić gdyż jest komunikat o problemach z kartami.. /mam środki na koncie bankowym/. jak mam zapłacić za aukcję ebay?
Hmm.No własnie dostałem odpowiedź od Ebay PL ,ze płatności należy realizować bezpośrednio ze strony PayPal , bo tutaj im coś szwankuje 😞
Polskie serwisy eBay i PayPal działają po polsku, czyli nie działają. Należy się modlić aby jak najszybciej przeniesiono obsługę za granicę naszego pięknego kraju. Odpowiedzi serwisu są bardzo upszejme i brzmią - proszę sobie radzić samemu. Zbyszek
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań