Aukcje wystawione na ebay.pl są niewidoczne na ebay.com...

galerikon
Użytkownik
...i innych niepolskich oddziałach serwisu. Dlaczego użytkownicy z Polski są dyskryminowani?

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (4)

Odpowiedzi (4)

http://www.ebay.se/listResults?browse=0&Query=&SellerId=galerikon&SearchWorldWide=1&SubmitSearch=S%C... Zatem, wniosek... czas sprzedawac na Ebay.com lub Ebay.de. tam i tak sprzedaje sie szybciej.
i jest to podyktowany marketingiem. Z Ebay o pelnej wersji oprogramowania widac tylko aukcje na tym Ebay podczas gdy na Ebay o niepelnej wersji oprogramowania widac aukcje na Ebay z tego kraju + Ebay.com. Nie mozna tego ominac chyba ze utworzysz specjalny link dla swoich potrzeb reklamowych. Polska posiada niepelna (startowa) wersje Ebay dlatego zobaczysz aukcje swoje i te ktore masz na USA gdy zaznaczycz okienko "zobacz aukcje na calym Swiecie".
galerikon
Użytkownik
...bo poprzez wyszukiwarkę np. z polskiego ebaya mogę wyłaać niemieckie aukcje wystawione na ebay.de.
galerikon
Użytkownik
...w której towary wystawione na ebay.pl są wydoczne dla kupujących tylko na ebay.pl. Gdy ktoś wyszukuje przedmioty na ebay.com lub ebay.de, to polskie aukcje są pomijane. Mam taką sytuację, że wystawiłem jedną aukcję na ebay.de i użytkownik zagraniczny (np. niemiecki) ją oglądający, gdy chce zobaczyć inne moje aukcje z poziomu ebay.de widzi wyłącznie tę jedną. Te wystawione poprzez ebay.pl są ukryte przed nim. Dlaczego?
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań