dlaczeo moja płatnośc nie dotarła so sprzedającego?

areksan777
Użytkownik

aukcja nr 251142233822 dlaczeo moja płatnośc nie dotarła so sprzedającego? płatnośc zrobiłem trzy dni temu.

Zaakceptowane rozwiązania (1)

Zaakceptowane rozwiązania (1)

spokojnie, nie wyparowały

 

i prawidłowo, bo system ma do 7 dni, jeśli płatność nie zejdzie do wtorku, środy to zadzwonisz sobie do paypala

 

na samym dole masz kontakt z nami klikniesz w to nast. zadzwoń do nas, podasz im ten 6 cyfrowy kod co się wyświetli z prawej strony i tam będzie dostępny również numer telefonu

 

nie bój się, oni mają podgląd, więc wiedzą co się dzieje z pieniędzmy

Odpowiedzi (3)

Odpowiedzi (3)

areksan777
Użytkownik

no to ok, zatem czekam. pierwszy raz sie z takims czyms spotykam, zawsze było bezproblemowo i natychmiast  kasa lądowała na koncie  sprzedającego:)  dzieki:)

areksan777
Użytkownik

witam, dziekuje za odpowiedz

tak, paciłem perzez paypal jako odpowiedz na fakturę za przedmiot (jak zawsze)

wiem ze nie dotarło bo skontaktowałem sie ze sprzedaacym i potwierdził ze nie otrzymał pieniedzy. ponadto w historii zakupów wisi ze moja "płatnosc jest przetwarzana w systemie pay pal".

wwisi tak juzz 5 dzien, zupełnie nie wiem co dalej, bo pieniedzy nie ma ani na moim koncie ani na koncie sprzedajacego. wyparowały?

Skad wiesz ze nie dotarla.

 

Czy placiles ze strony aukcji czy samemu wpisywales adres email do wplaty?

 

Chyba nie placiles klikajac na link w email?

 

Czy masz w liscie dokonanych wplat te transakcje? Jesli tak to podaj sprzedawcy numer transakcji - niech ja wyszuka w swoim Paypalu.

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay