nie moge znalezc Danych do przelewu:/

Witam! Kupilem na niemieckim Ebayu reflektor i chcialem zaplacic przelewem tak jak bylo zaznaczone w preferencjach. Po przejsciu do karty platnosci wybralem przelew i zaden numer konta ani dane do wplaty sie nie wyswietlily.. To moj pierwszy zakup, gdzie nie place przez PayPal, wiec troche zagubiony jestem mimo, ze pare komentarzy juz mam:) Prosilem sprzedajacego, aby wyslal mi dane do wplaty ale odpisal tylko cos takiego:


Hallo
Kontodaten müssten alle hinterlegt sein. Wenns doch nicht klappt melden Sie sich halt nochmal!

 

oczywiscie tlumaczylem na translate i w sumie nic mi to nei dalo, bo nadal nie rozumiem. Mecze sie juz z tym dwa dni, wyslalem mu ponownie pytanie o dane do konta oraz propozycje, abysmy zalatwili to poprzez PayPal kiedy ja wplace wiecej $ ale nadal 0 odzewu z jego strony.

Pokaż cały temat

dane do przelewu powinny być w mejlu, ale na 100% to nie wiem czy tak jest

 

napisz niemiaszkowi. aby podał numer konta i swift/bic code, bo inaczej nie  wpłacisz kasy, a w ogóle nie płać przelewem, bo w razie zaginięcia paczki lub nie wysłania przez sprzedającego kasy od serwisu nie odzyskasz

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay