nie mogę płacić przez PayPal

ita007
Użytkownik

Witam. Mam problem dotyczący płatności przez paypal. Wchodzę na moje konto, wybieram "wyślij pieniądze", następnie "przedmioty wystawione w ebay, potem "realizacja transakcji w serwisie ebay", następuje przekierowanie na ebaya i w tym momencie cały czas mi wyskakuje: "Nie udało nam się załadować Twojego koszyka. Przejdź do strony Mój eBay, aby przejrzeć swoje ostatnie zakupy i płatności" Nr kodu błędu50054 Inną drogą, tj. "kupione"->"zapłać teraz"->przekierowanie na stronę PayPal też nie da rady, bo żądają ode mnie podania nr karty kredytowej, a ja mam tylko powiązane konto bankowe z kontem PayPal.Próbowałam również zapłacić za towar bezpośrednio z konta paypal,ale w momencie wyboru tej opcji wyskoczyły następujące komunikaty ->"Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania polecenia zapłać za przedmioty z serwisu eBay." ''Nie znaleziono żadnych przedmiotów wymagających zapłaty w tym momencie".

Pokaż cały temat
marcodado
Użytkownik

Problem polega na tym, że Saldo na paypal jest w walucie PLN. Wtedy gdy wysyłamy pieniadze w PLN przelicznik odrazu zabiera więcej pieniędzy. Trzeba nacisnąc "Konwenter walut" i zmienic walutę PLN na GBP. Wtedy wiadomo czy mamy dośc pieniędzy czy ewentualnie trzeba dodac środków. Po zrobieniu tego co tutaj napisałem powinno byc wszystko okej. Dowiedziałem sie tego poprzez infolinię. Lecz niestety płacimy w inny sposób niz kolega napisał. Wchodzimy na Ebay jesli mamy więcej przedmiotów to płacimy za 2 a jesli 1 to 1. Na E bay jest pokazane w historii co kupilismy i wybierami Zapłac. Wtedy wszystko sie powiedzie :]

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay