Problem z kupującym

Witam mam problem a mianowicie jakis czas temu wystawilem do sprzedazy klucz do gry znalazl sie kupujacy ktory go kupil po 2 tygodniach dostalem pieniadze na paypal potem przelalem na konto bankowe wszystko pieknie az do czasu gdy weszlem dzis na paypal a tam widze saldo na minusie chyba mnie oszukal ogolnie zero kontaktu z ta osoba nie pisal nic kompletnie klucz wyslalem mu w wiadomosci ebay.

Co robic?Zgłościłem spór do ebay i paypal czy uda się odzyskać pieniądze?

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (2)

Odpowiedzi (2)

Jeśli klucz jest przypisany do 1 użytkownika, możesz go zablokować. Też sprzedaję produkty wirtualne. Przed zwrotami od takich cwaniaczków chroni i Ustawa i Dyrektywa UE. Siedzibą Ebay na Europę jest Luxemburg- kilka lat temu po takiej sprzedaży na Ebay pisałam ,powołując się właśnie na Dyrektywę i dostałam zwrot. Prawda jest jednak taka, że życie sobie, Ebay sobie. 

 

 

 

 

/*-pomogłem? Zaznacz odpowiedź jako pomocną------*/

Artykuly niematerialne nie sa objete zadna ochrona ze strony Ebay  czy Paypal. Sprzedajac takowe przyjmuj zaplate tylko przelewem, gotowka, czy czekiem. Duzo w tej branzy oszustow znajacych zasady Ebay w tym wzgledzie.  Teraz dopoki nie uregulujesz  salda to nie pozwola ci uzywac konta. otworz spor, oczywiscie ale nie sadze abys cos wskoral. Zglos kupujacego do Ebay, wystaw neutralny (negatywa nie mozna), ostrzegawczy dla innch komentarz 

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay