Kurier mnie nie zastał w domu...

kaczka1989
Użytkownik

Zamowiłem przedmiot i dosc dlugo mi nie przychodzil,napisalem do sprzedawcy i okazalo sie ze kurier nie zastał mnie w domu i chca spowrotem odesłac paczke do Angli skad byl zamawiany przedmiot,co mozna zrobic w tym temacie???Czy da sie ustawic nr telefonu aby byl widoczny dla kuriera w celu skontaktowania sie ze mna???

Zaakceptowane rozwiązania (4)

Zaakceptowane rozwiązania (4)

mozesz napisac np.

 

Please provide me with, if available:

1) tracking number

2) name of the company that attempted to deliver the item

 

Thank you

 

ew. zaloguj sie na ebay.co.uk, odszukac te aukcje w My eBay > Purchase history i sprawdzic, czy tam widoczny jest moze nr przesylki (tracking nr) , wg krorego moglbyc namierzyc przesylke

niech poda ci nr przesylki i nazwe firmy kurierskiej, ktora wg niego probowala ci dostarczyc przesylke, bo te infomacje w takiej sytuacji powienien miec

 

najlatwiej bedzie, jesli sam zadzwonisz do nich i wyjasnisz status przesylki zamiast glowkowac, czy sprzedawca podal twoj nr telefonu przy nadawaniu przesylki czy nie - choc z opisu sytuacji wynika, ze raczej nie podal

 

moze po prostu sciemnia , aby opoznic sprawe

kaczka1989
Użytkownik

Pisałem do sprzedawcy ze nie otrzymałem przedmoitu,odpisal mi ze paczke próbowano dostarczyc ale sie udalo,i ze chca tą paczke odesłac z powrotem do Anglii,Chodzi mi o to zeby nr tel byl widoczny dla kuriera poniewaz moj dom dosc ciezko znalezc i raz mialem taka sytuacje ze kurier sie zalil ze jezdzil cały dzien i nie mogl znalezc,dopiero po dlugich poszukwianiach znalazl ale mial straszne pretensje ze nie ma nr kontakowego na paczce i chciał juz jechaz z paczka z powrotem i odstawic do magazynu.Pytam sie o ten nr poniewaz w jesli chodzi o allegro normalnie jest widoczny nr konaktowy i nie ma problemu,kurier zawsze trafia

skad wiesz, ze kurier cie nie zastal i chca odeslac z powrotem do anglii?

 

nie mozliwosci powiadamiania poprzez ebay kurierow o danych kontaktowych

 

ew. sprzedawca moze przekazac firmie, w ktorej nadal przesylke, Twoj nr + chyba ma nr przesylki?

 

otworz sprawe/spor w centrum rozstrzygania na wszelki wypadek http://pages.ebay.pl/help/buy/item-not-received.html

Odpowiedzi (4)

Odpowiedzi (4)

kaczka1989
Użytkownik

Znalazłem stronke Royal Mail wpisałem nr przesyłki i wyswietłiła sie taka odp...

A delivery was attempted for your item with reference R........B in POLAND before 18:43 on 09/04/13.

If redelivery or collection is unsuccessful, the item will be returned to the UK, gdzie teraz moze znajdowac sie ta paczka???

 

kaczka1989
Użytkownik

Jest podany nr przesyłki oraz nazwa kuriera tylko teraz pytanie moje gdzie i z kim mam sie skonslutowac w sprawie tej o to przesyłki???Sorki jesli to jest troche glupie pytanie ale naprawde slabo to ogarniam

kaczka1989
Użytkownik

Witam ponownie, Otóz okazalo sie ze przedmiot został wysłany za pomocą Royal Mail a sprzedawca kazał mi skosultowac sie z lokalna poczta,a jak sie okazało na poczcie nic o o tym nie wiedza,Moje pytanie brzmi czy sa jeszcze jakies inne opcje rozwiązania tego problemu???

kaczka1989
Użytkownik

Moj problem polega na tym ze bardzo słabo operuje angielskim i raczej przez telefon ciezko bedzie mi sie porozumiec,Spróbuje napisac... Dzieki za odp

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay