Która przesyłka?

dusia_au
Użytkownik

Kupując z WB mam do wyboru "Standard Int'l Postage" oraz "Royal Mail International Signed-for". Niestety cena tej drugiej jest zbyt duża w porównaniu do tego co chcę kupić i tu moje pytanie, czy ta tańsza przesyłka jest pewna, że dojdzie do nas, czy mamy w razie czego możliwosć złożenia reklamacji? Jestem tu zupełnie nowa i pierwszy raz będę kupować przez ebay.

Zaakceptowane rozwiązania (1)

Zaakceptowane rozwiązania (1)

ja czasem kupuję w UK,zawsze wybieram te pierwszą standard bo innej  mi nie oferuja ze wzg na koszt, ta pierwsza to zwykła przesyłka  którą listonosz doręczy ci bez podpisu, jak doręczy:) jak dotad -wszystkie do mnie doszły , czas to zwykle 7-8  dni,nie dłuzej

wszystko zalezy co masz w tej przesyłce, jesli płacisz przez paypal to do 45 dni masz gawarancję zwrotu kasy jesli nie dojdzie, jesli masz cos unikatowego to wybierz te drozszą ale wiem, ze ta rózniac aw cenie jest znaczna

jak dotad wszystko do mnie dochodzi, nawet ze Stanów,gdzie tez wysyłają  mi tylko taką nierejestrowaną, zgubiono(czytaj ukradziono gdzies po drodze) mi tylko jedną przesyłke ale załozyłąm spór i sprzedawca bez problemu wysłął mi duplikat moich zakupów, na razie czekam ....

Odpowiedzi (1)

Odpowiedzi (1)

dusia_au
Użytkownik

Dziękuję. to nic wielkiego , obudowa na telefon za 20-30 zł, wiec własnie dlatego ta druga opja jest dla mnie bardzo niekorzystna.

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay