Sprzedawca otworzył sprawę o anulowanie transakcji dla przedmiotu

Witam, w niedziele kupiłem przedmiot Stanach(148,97 USD) w opcji kup teraz zapłaciłem od razu Paypalem, po trzech dniach dostalem maila od sprzedacy że niemoże wysłać przedmiotu do Polski. Dzisiaj dostałem maila do ebay że sprzedawca otworzył sprawe o anulowanie tranzakcji i maile od sprzedawcy że musze anulować. W odnośniku na stronie ebay o anulowaniu tranzakcji jest podpowiedź że moge to zrobić tylko gdy nie zapłaciłem lub dostałem zwrot pieniedzy i tak odpisałem sprzedawcy na to dostaje odpowiedzi że mam anulować tranzakcje, niestety pieniedzy nie dostałem. Prosze o podpowiedź co z tym zrobić anulować bez otrzymania pieniedzy i co potem? jakie są procedury w takiej sprawie?

Pokaż cały temat

tak jak radzi ebay - nie zgadzaj sie dopoki nie otrzymasz pieniedzy, calej sumy.

Nie dyskutuj ze sprzedawca - napisales dobrze i powinno do niego dotrzec ze powinien wpierw zwrocic pieniadze.

Po pewnym czasie, gdy system pozwoli (zwykle po terminie spodziewanej dostawy) otworzysz spor ze nie otrzymales przedmiotu i otrzymasz zwrot od Ebay.

 

Nie zapomnij o negatywnej opinii dla sprzedawcy

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay