Proszę o pomoc, chciałabym zapłacić za transakcje przelewem

Witajcie!

Mam problem z dokonaniem płatności za pomoca PayPal, wróciłam do aukcji i widzę, że Sprzedawca akceptuje płatność "przelewem". Nigdy wcześniej tego nie robiłam, kliknęłam w ten przelew i dostałam informację, że zlecenie jest przetwarzane. Natomiast na maila przyszła wiadomość "zamówienie potwierdzone". Kiedy klikam w "Szczegóły dotyczące płatności" widzę dane tej Pani ale niestety tylko początek nr konta bankowego. Napisałam już do niej, że chcę wykonać przelew ale nie otrzymałam żadnej wiadomośći. I teraz nie wiem co dalej, myślałam, że mając dane udam się do banku gdzie są realizowane przelewy zagraniczne i już. Że tak powiem kupiłam bzdurę w postaci wycinkó prasowych, do tej pory moja historia na Ebay wręcz wzorowa, nie chciałabym przez taką głupotę narobić sobie problemów.

Będę wdzięczna za pomoc.

Pozdraiwam 🙂

Pokaż cały temat

Sprawdz, czy pelny nr konta sprzedawcy jest widoczny w Historii zakupow w Moj eBay w interfejsie innego serwisu eBay np. tego w ktorym zarjestrowany jest sprzedawca; ew. czy na koncie paypal lub bankowym np. od karty platniczej jest jakis slad po tej platnosci

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay