\witam, Prosze o zdjęcie limitu sprzedazy na ebay.com, aktualnie moge wystawic tylko 10 aukcji w ciagu 30 dni a chciałbym wystawic 1000 .

oldpost34781
Użytkownik

Witam,

Co mam zrobić abym mógł wystawiać bez limitu sprzedaży na ebay.com, aktualnie mogę wystawiać 10 aukcji na miesiąc , a chciałbym wystawiać 1000 aukcji na miesiąc.

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Pozdrawiam,

Stanisława Skwara

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (3)

Odpowiedzi (3)

Tak pisza:

 

"Here's some information that might help

Many members have limits placed on their account or on certain categories and items until they confirm certain information or establish a positive selling history. These limits vary by both seller and the types of items being listed. Learn more about how these limits work.

When you list an item, you may see a message letting you know that you have me...
Messages section of My eBay. If you can't wait until the next month to continue listing, you can cli...

request higher selling limits"

Limity zaleza od stazu i oceny 

 

wpisz "selling limits"  (w cudzyslowiu) w okienko na tej stronie:

http://ocs.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?CustomerSupport

Witam Wszystkich 

Zapomnij mam towaru za ponad pół milona Euro i wszystkie moje skelpy są zablokonwane limitami 

nie masz szans żeby poprawić ten limit sprawę należy odrazu kierować do dobrego adwokata bo inaczej nic z tym nie zorbisz 

jest to jakiś chory przepis wprowadzony przez jakiegoś idiotę ! np. prowadząc sklep usuwasz towar ponieważ - Został sprzedany w innym sklepie, został zniszczony, zaghinoł lub nie masz już zapasów i co teraz ? a to że Ebay nalicza ci Problemy (Anulowane transakcje) i wystarczy 5x anulowanych przez ciebie tranakcji i masz Limit 🙂 to jest normalne ?? NIE

to jak ktoś wlazł by ci do sklepu i mówił co możesz sprzedawać a czego nie to możesz ściągnąć z regału a to nie 

Tagedia mówie ci bez adwokata nic tu się nie zdziała 

ja mam obecnie 4 sklepy tylko na Ebay z którego w jednym Miałem PowerSteller i Top Bewertung 

a teraz mam limity i podziękowania od Ebay za to że przez 10 lat zarabiali na mnie miliony !

Pozdrawiam Magdatom-Car T.Kaczalko

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay