Znów złodziejska firma Pitney Bowes skonfiskowała mój przedmiot

Czy ktoś w ogóle ma jakąkolwiek wiedzę, czym ta firma kieruje się konfiskując przedmioty? Ponad tydzień temu zakupiłem w Wielkiej Brytanii zabytkowe radio lampowe, kolekcjonuję takie przedmioty. Model dla mnie niezmiernie ważny, poszukiwany od lat. Ani lampy elektronowe, ani radia lampowe nie widnieją na liście przedmiotów zakazanych. No i oczywiście jak na złość: Undeliverable - SYSTEM_RESTRICTION Lichfield, Staffordshire WS13 8UR

 

I najgorsza jest ta bezsilność, nic z tym nie daje się zrobić, nikt nie podaje powodów zatrzymania, by móc ustrzec się przed taką sytuacją następnym razem. Kilka miesięcy temu skonfiskowali mi paczkę z lampami radiowymi. Przy próbie wyjaśniania czegokolwiek tylko bełkot w stylu "przecież oddamy pieniądze". Gdybym chciał mieć pieniądze, nie kupowałbym przedmiotu. To nie są przedmioty, które mogę sobie codziennie kupić na pierwszej z brzegu aukcji, czy jakimś sklepie na rogu. To są przedmioty, na które poluje się latami, a tymczasem firma Pitney Bowes wg swojego widzimisie sobie przedmioty konfiskuje. 

 

Nawet jeśli wg tam jakichś swoich kryteriów przedmiot nie mógł być wysłany dalej, dlaczgo nie zwracają go do sprzedawcy? Co oni z tym w ogóle robią potem? Niszczą komisyjnie?

 

Pytanie zasadnicze: Czy jest jakaś szansa na odzyskanie przedmiotu przez kupującego lub sprzedajacego w takiej sytuacji? 

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (0)

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań