Częściowy brak polskiej czcionki w adresie do wysyłki

wodzik
Użytkownik

Witam

Na ebay jestem juz jakiś czas zarejestrowany, ale dopiero niedawno postanowiłem skorzystać z tej platformy. Głownie w celu nabycia przedmiotów zza granicy.

 

Wczoraj był ten pierwszy raz:) Niestety zauważyłem jeden problem. W adresie do wysyłki jaki został zaimportowany z ustawień paypal brak polskiej czcionki, ale tylko w nazwie ulicy. Zamiast litery "ą" jest "?". W nazwie miasta jest litera "ó" tak jak być powinno. Zastanawia mnie dlaczego ten błąd występuje i to tylko w jednym wierszu.

Podaje link z prinscreenem przedstawiającym problem http://strony.aster.pl/carina/Allegro/ebay.jpg

Zakupiłem już jedną płytę CD i w karcie ze szczegółami płatności jest ten nieszczęsny błąd. Podejrzewam, że sprzedający z USA będzie miał problem jak zapisać mój adres. Przypuszczam, że przesyłka i tak dojdzie z tym nieszczęsnym „?”, ale coś tu ewidentnie nie gra.

Słabo poruszam się jeszcze po ebay, więc może ktoś mi poradzi co z tym fantem zrobić. Pozdrawiam wodzik

 

Pokaż cały temat
wodzik
Użytkownik

Witam ponownie

Wysłałem do sprzedających wiadomości z adresem bez polskiej czcionki. Jedna przesyłka już jest w drodze.

 

Zmieniłem już w ustawieniach adres na alternatywny (bez polskiej czionki) jako domyślny adres wysyłkowy.

 

W moim adresie są cztery polskie znaki. Licząć moje imię i nazwisko. Odziwo znak "?" pojawił się tylko w nazwie ulicy. W pozostałych miejscach było ok. Jednak nie mam pewności czy sprzedający na swoich systemach i lokalnych platformach ebay nie mają więcej znaków "?".

 

Dzięki za pomoc i pozdrawiam

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay