Nie chcę płacić paypalem za wysyłkę kilkarazy kupując kilka rzeczy od jed

nighrriderck
Użytkownik

Potrzebuję pomocy. Dokładnie chodzi mi o to że wygrałem aukcję jednego przedmitu za granicą i dodatkowo licytuję jeszcze 3, które kończą się za 2 dni. Wszystkie te aukcje są wystawione przez jednego sprzedawcę. Chciałbym aby po wygraniu przeze mnie reszty licytacji nie obciążał mnie kosztami przesyłki za każdą wygraną aukcję. Gdy płacę paypalem zmuszany jestem za każdą aukcję odrazu płacić za wysyłkę. Co mam zrobić?

Pokaż cały temat

Zniżka kosztów przesyłki to jedno wielkie badziewie i bubel, bo nie możesz ustalać różnych zniżek w zależności od wagi przedmiotu czy jego rozmiaru (a przynajmniej ja się tego nie dopatrzyłem), więc kto o zdrowych zmysłach będzie je oferował, jeśli ktoś zamówi najpierw długopis a później np. biurko?

 

Często w opisach aukcji jest odpowiednia adnotacja. Ja np. sugeruję się łączną wagą - jeśli ktoś płaci za przedmiot od 100 do 350 gramów i dokupi coś, co razem nie przekroczy tych 350, nie stosuję żadnych dopłat i mimo że na fakturze koszty przesyłki są sumowane, zmieniam je ręcznie z powrotem na te korzystniejsze 🙂

 

Napisz do Sprzedawcy i zapytaj o możliwość połączonej wysyłki - PRZED ZAKUPEM. Możesz trafić na służbistę i obudzić się z ręką w nocniku 😉

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań