Kłopoty ze sfinalizowaniem transakcji kupna-sprzedaży

jaro154
Użytkownik

Witam! Mam problem,by dokończyc transakcję kupna modułu CDI z Wielkiej Brytanii.

Bardzo potrzebuję ten moduł,a nigdzie poza tym miejscem nie mogę namierzyć.

Przybiłem opcję "Kup Teraz" jednakże sprzedawca nie odpowiada na mój e-mail.Prosiłem w treści,by wysłał mi to za pobraniem,a Ja oczywiście zapłacę za całą procedurę,łącznie z kosztem wysyłki.

Proszę o pomoc w tej sprawie.

nr.aukcji.Ebay :360242020906

Pozdrawiam JARO154.

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (3)

Odpowiedzi (3)

i jeszcze jedno nie ma takiego czegoś jak wysyłka za pobraniem za granicy, tego typu usługi poczta, ani firmy kurierskie nie realizują

1. sprzedawca zaznaczyl ze wysyla tylko do UK

2. nastepnym razem zapytaj czy wysle do polski zanim kupisz co pozwoli uniknac problemow

3. jezeli juz chcesz placic to tylko paypalem - zaden sprzedawca zagraniczny nie wysle niczego za granice za pobraniem bo za pobraniem jest tylko dla przesylek w danym kraju

3. na stronie aukcji kliknij zaplac teraz i na stronie realizacji transakcji kliknij Popros o podanie kosztow calkowitych + dodaj wiadomosc dla sprzedawcy ze bardzo tego potrzebujesz i niech przesle fakture z kosztem wysylki do polski i ze zaplacisz paypalem

4. jak sie nie uda, napisz tu raz jeszcze

5. dodatkowo

Dla tego przedmiotu wymagana jest płatność natychmiastowa

wiec jesli nie zaplacisz od razu sprzedawca nie ma obowiazku Ci tego sprzedac, bo dopoki nie zaplacisz przedmiot moze nadal byc sprzedany komus, kto zaplaci od razu

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay