fake watches

Tylko sporadycznie  są wyłapywane podrobione rzeczy na ebay Niemcy  i USA, tylko przez kupującego .Zobaczymy co na to odpiszą wielkie Firmy Zegarmistrzowskie .
Trzeba działać bo za niedługo juz nic nie sprzedamy orginalnego , bo ceny na orginał obniżą się na równi z fake watches . To tylko od nas zależy ile będzie od nas zgłoszeń na oszustów.
Więc moja prośba do wszystkich  wyławiać oszustów i zgłaszać na ebay, jak to się nagłośni to może szybciej zrobią na ebay blokady  na podrobione rzeczy .
 
Piszę to do wszystkich znawców zegarków i kolekcjonerów z całego świata , aby wszyscy zgłaszali i blokowali fake watch aukcje na ebay . Jeśli będzie dużo zgłoszeń napewno nas usłyszą.
 
Moja aukcja z numerami  tych co podrabiają  zegarki fake watches  została usunięta  z ebay !!!!!! . Dostałem informację pisemną z ebay Polska i ebay Niemiecy  . Ukraina może nadal wszystko podrabiać i sprzedawać .  To nie funkcjonuje zgłoś oszusta  na ebay .
 
 Aukcja została usunięta z serwisu eBay/Naruszenie warunków aukcji 

Dziękuję za ponowny kontakt.

 

rozumiem, iż czujesz się pokrzywdzony i uważasz, ze zostałeś za ostro potraktowany, jednak zasady są takie same dla wszystkich i dostępne na stronach Pomocy.

 

W przypadku produktów podrobionych sugeruję bezpośredni kontakt z przedstawicielami danej marki, aby tego typu zgłoszenia przychodziły do eBay od posiadacza praw własności intelektualnej poprzez program VeRO.

Gdy zweryfikowany Posiadacz praw prześle nam podpisane, oświadczenie z wiarygodną informacją, że określony przedmiot narusza jego prawa autorskie, znak towarowy lub inne prawa własności intelektualnej, jesteśmy prawnie zobowiązani do usunięcia wskazanej aukcji.  

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (0)

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay