JAK ZMIENIĆ LOKALIZACJĘ PRZEDMIOTU

JAK MOGĘ ZMIENIC LOKALIZAJĘ PRZEDMIOTU W WSZYSTKICH MOICH AUKCJACH

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (2)

Odpowiedzi (2)

Na liście sprzedawanych zaznacz na próbę kilka podobnych ofert i kliknij Edytuj gdzie przejdziesz do edycji zbiorczej i tam jest mozliwosc edycji róznych pól w tym lokalizacji, choc nie mam pewnosci czy zadziala to dla wszystkch formatow czy ofert w wystawionych w roznych serwisach, bo wystawiam w jednym formacie i serwisie 🙂

ten ebay jest ***** mam tak już 3 lat próbuje cos sprzedac i ciągle beton ostatnio dwa moje osobiste  konta poszły sie ***** bo chciałem kupić rodzinie prezent na święta będąc na wakacjach w wietnamie i vciul blokada poernamentna. 

Próbowałem sie dziś logować na konto z Uk (tam kiedys mieszkałem ludzie na starym flacie to pewnie nadal są proszeni o nazwe mojego konta jak chcą tam załozyc konto ROTFL więc mają pozamiatane hahahahah) i beton zablokowane choc mam zapisane pytania pomocnicze to i tak prosi się o stary numer telefonu sprzed 10 lat. Stworzyłem kilka lat temu osobne konto na ebauy w PL do sprzedawania i jak najpier sie probuje zalogowac do tego z UK a potem sie loguje jakms cudem do konta w PL to mam taki komunikat. I nic nie da sie z tym zrobić wiec jak macie taki komiunikat to dajcie sobie siana jak trafiliście tutaj z google NIC NIE DA SIE ZROBIC !!!!

Twoja lokalizacja przedmiotu wskazuje na to, że artykuł znajduje się w Polsce, nastomiast wybrana usługa wysyłkowa dostarcza przesyłki spoza Polski. Warunki oferty powinny być jasne dla kupujących, dlatego prosimy o dokonanie zmian w lokalizacji przedmiotu lub wybranie innej usługi wysyłkowej. Więcej informacji znajdziesz w naszych 

nastomiast - hahahhahahahaha co za głąby

{e163551-1034350x}

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay