Zawieszenie konta po jego założeniu oraz weryfikacji paypal.

Witam. 

załozyłem dzisiaj konto paypal. dane osobowe, nowy adres email, numer telefonu. 

wszysto zweryfikowane email oraz nr tel sms.

 

chciałęm sprzedać kilka rzeczy wiec kliknełem konto sprzedawcy.

gdzie musiałem założyć konto PAYPA> zrobiłem to na takie same dane jak wyżej dane osobowe ,email oraz nr tel wszystko to samo.  dodałem tam konto bankowe do weryfiacji oraz do przelewania pozniej swoich srodków.

 

wrociłem na Ebay.pl dodałem konto Paypal do konta.  jednak cos poszło nie tak nie dodało mi nigdzei nie widziaem swojego konta paypal. a dalej widniał przycisk DODAJ konto PAYPAL. pomyslame zrobie to pozniej moze jakies problemy.

po 3 godzinach wrocilem do Laptopa i tutaj wiadomosc od EBAY  : 

EBAY:   MC113 Twoje konto eBay zostało trwale zawieszone

 

dlaczego to sie stało nie moge nic zrobić ? pisząc do pomocy pisza ze jest to trwałe.

 

co zrobiłem źle ?  nigdzie wczesniej nie było moich danych na ebay? 

jak mam teraz załozyc konto jesli moje dane sa juz w systemie. mój PAYPAL jest na moje nazwisko imie 

czyli konto EBAY NOWE jesli dalo by rade beda na moje dane czyli znowu zablokuja mi konto ?

POMOCY.  dostaje ciagle tylko wiadomośc zwrotną : 

Dziękujemy za skontaktowanie się z nami w sprawie zawieszenia Twojego konta.

Twoje konto zostało zawieszone, gdyż stanowi ryzyko dla serwisu eBay i jego społeczności. Ponieważ eBay jest firmą internetową, a członkowie naszej społeczności są naszymi klientami, musimy dokładnie rozważyć ryzyko związane z dopuszczeniem użytkowników do korzystania z naszej witryny. Od czasu do czasu znajdujemy konta, które wiążą się z niedopuszczalnym poziomem ryzyka i takie konta zostają zawieszone. W związku z powyższym, podjęliśmy decyzję o zakończeniu współpracy. Odwołanie od tej decyzji nie będzie możliwe.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z tą sprawą.

Pozdrawiamy,

Dział Obsługi Klienta eBay

 

 

pomocy 

Pokaż cały temat

Nic nie zrobisz,ich działanie zrozumie chyba tylko świrniety ,możesz założyć nowe konto na kogoś z rodziny np. ale na swoje nazwisko już raczej nie bo będą ciągle blokować

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay