Czy licytując na aukcji typu 'Iphone 4 za 1zł Nie licytuj' moge domagac sie

Witam!

 

Czy jeśli na aukcji typu 'Ipohne 4 za 1zł - NIE LICYTUJ'

zalicytuje i wygram, to czy mogę się domagać przedmiotu za wylicytowaną cenę?

Wchodząc na strone przedmiotu:

 

Proszę nie licytować!

Hej!

Odrazu zaznaczam, że nie jest to żadna reklama - po prostu proszę was o wsparcie. Już tłumaczę o co mi chodzi.Piszę w sprawie serwisu FreebieJeebies.

Bla. bla bla ...

 

LINK DO REJESTRACJI:http://consoles.freebiejeebies.co.uk/xxxxxx.

 

 

Proszę o szybką odpowiedź.:)

Dziękuję i pozdrawiam

Zaakceptowane rozwiązania (1)

Zaakceptowane rozwiązania (1)

Jest to ostatni krzyk mody w dziedzinie marketingu-skamingu (wynaleziony w USA 2 lata temu
 i wciaz ewoluuje i doskonali sie)
moim zdaniem szkoda czasu ale sprobuj - zawsze to lekcja ale badz ostrozny i nie podawaj im karty pochopnie.
Rzecz w tym ze te oferty z ktorych z jednej nalezy skorzystac sa dosc skomplikowane i moze byc kosztownym jesli nie bedziesz pamietal aby z niej zrezygnowac w pore.

Chyba ze bedzie to oferta ktora bedzie dla ciebie np. moze akurat szukasz nowego operatora telefonu itp (to na przyklad, bo nie wiem co tam oferuja: tuzin skarpetek co miesiac, kupony na kawe co tydzien, bo rzecz w tym ze kota w worku zobaczysz dopiero po rejestracj a byc moze dopiero po podaniu numeru karty.

Slowem: odradzam w mysl powiedzenia ze czasy cudow sie skonczyly i mamy dzungle gdzie jesli cos wyglada zbyt pieknie aby bylo przwdziwe to takim jest.

Odpowiedzi (2)

Odpowiedzi (2)

Witaj!

Dzięki, że postanowiłeś odpowiedzieć na moje pytanie:)

 

Jest to człowiek, który założył konto na ebay'u i wystawił 2 rzeczy w tego typu licytacji.

Podam link:

 

http://cgi.ebay.pl/XBOX-360-PLAYSTATION-3-PSP-/250720418007?pt=LH_DefaultDomain_212&hash=item3a6019f...

 

I tak myślę, jeśli zalicytuję to mogę mieć potem jakieś problemy?

Czy będzie musiał wydać mi towar widniejący w tytule aukcji?

pod /xxxxxx były numery, które były na stronie ale ich tu nie umiesciłem.

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay