Czy istnieje możliwość zamiany potwierdzenia tożsamości z listownej/pocztowej na telefoniczną ??

Czy istnieje możliwość zamiany potwierdzenia tożsamości z listownej/pocztowej na telefoniczną ??

Zależy mi na czasie a pocztą to trochę trwa. Konto zakładałem w nocy i nie mogłem rozmawiać przez telefon 🙂

Help please...

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (2)

Odpowiedzi (2)

Witam ,                                                                                                                                                                                         Jeśli podczas rejestracji konta zaznaczyłes opcję weryfikacji konta ;list,email lub telefon. Odpowiedz dostaniesz na opcję ,którą zaznaczyłeś. Na przyszłość zaznacz opcję telefon. Dostajesz każdorazowo kod weryfikujący twoje konto eBay. Taką samą opcję zaznaczaj każdorazowo jak dostaniesz wiadomość od eBay. Czasami weryfikują konto. Najczęściej jak jest podejrzenie ,że ktoś oprócz Ciebie próbował logować się na twoje konto. Zakładają blokadę tymczasową . Zaznaczasz opcję telefon przy potwierdzeniu . Wpisujesz kod jednorazowy. Konto jest wtedy automatycznie odblokowane. Chyba ze 2 lub 3 razy udało mi się połączyć z pracownikiem eBay . Weryfikacja konta i blokada ściągnięta. Przyczyna ; korzystanie z urządzeń mobilnych typu telefon, tablet, komputer.                                                                                                                                                                                      Jest samouczek na temat eBay w PDF( 122 strony). Warto przeczytać. Czytać również aktualizacje .                                                 Pozdrawiam

CZEKAJ NA LIST - W PL TELEFONICZNEJ NIE MA

 

A W MIEDZY CZASIE ZWERYFIKUJ KONTO BANKOWE DO KONTA PAYPAL (TO TEZ CHWILE TRWA)

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay