sprzedaż

- witam jestem na eBay już ponad miesiąc na produkty mam wejść nawet 30 ale ani jednej sprzedaży o co tutaj chodzi

na allegro funkcjonuję bez zastrzezeń może mam coś żle ustawione czy tutaj jest dośc trudno cokolwiek sprzedać ?

Ceny przyzwoite. 

Zaakceptowane rozwiązania (2)

Zaakceptowane rozwiązania (2)

na Ebay.pl jest maly ruch w porownaniu do Ebay.com gdzie za niewielka doplata mozesz uwidocznic aukcje w UK. udostepnij wysyllke na caly swiat, oferuj wysylke nastepnego dnia (ma znaczenie w pozycjonowaniu)  wlicz koszt wysylki w cene a wysylke oglos za darmo.

Witam

 

ogranieczenie wysyłki tylko w Polsce sprawia że ludzie wybirają allegroo. Ceny musiały by byś nizsze kilka procent ni na allu wtedy coś może się sprzeda. Polecam skonfigurować wysyłki zagraniczne , przetłumaczyć chociaż tytuły na angielski i sprzedaż napewno ruszy. No chyba ze masz ograniczenie co do wysyłek za granicę.

 

Pozdrawiam

Odpowiedzi (3)

Odpowiedzi (3)

Większość Polaków zafiksowana jest na Allegro-chociaż tam coraz drożej. Zmień wysyłkę np. na Europę czy cały świat (żeby oferta widoczna byla w innych krajach) ,  wyklucz rejony podejrzane i dalekie- Oceania, Ameryka południowa, Bliski Wschód. Dodaj opis np. w angielskim czy niemieckim (sprawdź oszty wysyłki) i spróbuj na świecie.

 

 

 

/*---pomogłem? zaznacz odpowiedź jako pomocną.-----------*/

Czytałem odpowiedzi i wszystkie są nieprawdziwe dlaczego?

a dlatego, że mam towar dla polskich modelarzy a sprzedaję go całej Europie i nie muszę cudować z j.angielskim, niemieckim, francuskim czy hiszpańskim- od tego jest tłumacz na google.

Sprzedawałem na alledrogo i powiedziałem sobie dość bo nie będę dopłacał do kapitalistów, którzy mają gdzieś sprzedawców.

Ci co tam zostali to wiecznie narzekają ale siedzą. Wielki jest problem przenieść swoje zabawki na Ebay.pl i rozwinąć portal tak aby ludzie zaczeli kupowac i aby zwiększyć sprzedaż. Lepiej jest marudzić, co tu dużo poisać to samo co w polityce.

Róbcie tak dalej a handel zejdzie na psy.

Na koniec chcę powiedzieć, że mam 19 komentarzy i jestem bardzo zadowolony z ebay.pl i nigdy nie sądziłem, że kupującymi nie będą Polacy. Nie muszę zabiegać o ebay.co.uk bo sami anglicy piszą do mnie o kupno towarów.

Trochę wiary i optymizmu polecam a nie że wszystko ma być gotowe i ruch jak autostradzie, pzdr jm

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań