problem z "zasadami dotyczącymi zwrotów"

sonka86a
Użytkownik

Mam pewien problem z ustawieniami aukcji. Otóż chciałam zmienić wymogi dotyczące kupujących na to by każdy mógł u mnie kupowac i to wyszło, ale gdy przenoszę się do kolejnej opcji - czyli "zadas dotyczących  zwrotu" - pisze mi automatycznie że zwroty nie są przyjmowane. klikam na "kontynuuj" a tam odsyła mnie znowu do tego punktu gdzie pojawia się ramka a pod ekstem "zwroty nie są przyjmowane" na czerwono pisze "wpisz  prawidłową wartość". No i teraz za bardzo nie wiem o co chodzi bo jak klikam na ramkę, która ujest poniżej to nic się nie pojawia. Niedawno się zarejestrowałam tutaj i jeszcze nie znam dobrze tego serwisu tak wieć proszę o wyrozumiałość:)

Zaakceptowane rozwiązania (1)

Zaakceptowane rozwiązania (1)

na aukcji z oferta bardzo niewiele mozna zmienic

Odpowiedzi (3)

Odpowiedzi (3)

U mnie dziala.

1. w "Zasady dotyczące zwrotów" 

 2. klikam na "Zmień"  (niebieski, aktywny napis ponizej)

3. pojawia sie ramka "Zasady dotyczące zwrotów"

gdzie mam do wyboru:

O  "Zwroty nie sa przyjmowane"

O  "Przyjmuję zwroty"

a ponizej jest ramka gdzie mozna wpisac zasady (ale niekoniecznie, mozesz zostawic te ramke pusta)

 

 

Wyczysc pliki i ciasteczka - moze to pomoze.

Uzyj innej przegladarki. Ja uzywam Internet Explorer

Ponizej sa 2 przyciski

 "Zapisz"  "Anuluj"

"Dodatkowe szczegóły zasad dotyczących zwrotów"

U mnie dziala.

1. w "Zasady dotyczące zwrotów"   

2. klikam na "Zmień"  (niebieski, aktywny napis ponizej)

3. pojawia sie ramka "Zasady dotyczące zwrotów"

 gdzie mam do wyboru:

O  "Zwroty nie sa przyjmowane"

O  "Przyjmuję zwroty"

a ponizej jest ramka gdzie mozna wpisac zasady (ale niekoniecznie, mozesz zostawic te ramke pusta)

 "Dodatkowe szczegóły zasad dotyczących zwrotów"

Ponizej sa 2 przyciski  "Zapisz"  "Anuluj"    

to wszystko.

Wyczysc pliki i ciasteczka - moze to pomoze. Uzyj innej przegladarki. Ja uzywam Internet Explorer

sonka86a
Użytkownik

Dzięki za odpowiedzi. Udało mi się to zrobić w innej aukcji, jeszcze nie podpbitej, natomiast ta, w której chce to zrobić, jest już podbijana i niestety nie ma tego niebieskiego napisu "zmień" przez co nic nie mogę edytować w tym miejscu:/

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay