Dodanie informacji o firmie na ebay.de

jack-meg77
Użytkownik

Witam, od niedawna mam założone konto na ebay. Jest to konto firmowe. Postanowiłam wystawić swoje produkty na ebay.de. Podczas tworzenia aukcji pojawił się komunikat, że muszę dodać informacje o zwrotach, a także informacje o firmie w Rechtliche Informationen des Anbieters auf der Artikelseite . Jak kliknełam na Bearbeiten to najpierw z ebay.de przekierowuje mnie na ebay.pl a później informacja: Przepraszamy w tej chwili nie możemy przetworzyć twojej prośby.

 Informację o zwrotach dodałam ręcznie (tu też z konieczności dodałam informacje o firmie) a informacja o firmie  jest ale skrócona, nie ma tam podanych ważnych danych np. NIP (który mam już zatwierdzony), nr telefonu, czy adres mailowy. Jest podana nazwa firmy ale nie ma nazwiska mojej osoby. Gdy próbowałam dodac te informacje na polskim ebay nie mogę , bo w ogóle nie ma takiej możliwości. W zakłade MOJE KONTO: INFORMACJE O FIRMIE podane są tylko informacje O KONCIE, że jest firmowe, nazwa uzytkownika, hasło i tajne pytanie oraz ADRES e-mail i informacje kontaktowe. Jak przeglądam aukcje innych uzytkowników to na ich aukcjach informacje o firmie sa pełne tj. jest podana nazwa firmy, dane osobowe właściciela, adres, NIP, telefon, e-mail - u mnie tylko nazwa firmy, adres , miejscowość i kraj. Moje pytanie, jak zrobić aby wszystkie niezbędne informacje znalazły się na mojej aukcji, co robię nie tak, że ich nie widać ? Bardzo proszę o odpowiedź - Magda

Pokaż cały temat
Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay