Wygrany spór - brak możliwości komentarza?

prestige-europe
Użytkownik

Witam!
Przytrafiła mi się taka sytuacja, że po wygranej aukcji kupujący odmówił płaności. Otowrzyłem spór, poczekałem, aż zwrócą mi prowizję, zwrócili... Chciałem wystawić negatywny komentarz kupującemu, jednak wyskakuje mi komunikat, że proces przeprowadzenia sporu uniemożliwił wystawienie opini. Czyli kupujący nie poniesie żadnych konsekwencji swojego zachowania?

Pozdrawiam.

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (5)

Odpowiedzi (5)

mozesz ew. ustawic wymagania dla kupujacych ,

 

aby zablokowac kupujacych, ktorzy maja na koncie zanotowane zalegle platnosci

 

choc nie jestem pewny czy w ten sposob wykluczysz tylko tych, ktorzy nie zaplacili + nie odpowiedzieli na sprawy o zalegla platnosc otworzone przez sprzedawcow czy takze tych, ktorzy nie zaplacili ale odpowiedzieli w jakis sposob na otwarte sprawy

Tak, w tym przypadku nie poniesie, bo sprzedający w serwisie ebay może wystawić tylko pozytyw :)), negatywy i neutrale dla sprzedających zostały zlikwidowane jakies 3 lata temu

 

 

powtórzyłem się, aby potwierdzić, że jest tak naprawdę to co napisał ebajer_nr_1

 

"

Na prawdę bardzo dziwne. Ludzie licytują, można powiedzieć, że "rozwalają aukcję", a tak na prawdę wcale nie muszą tego kupić bo i po co skoro nie poniosą z tego tytułu żadnych negatywów. Trochę dziwna ta polityka eBay. Chociaż pwinni wprowdzić coś takiego, żeby ludzie wiedzieli ile razy osoba, która licytuje nie zapłaciła za wygrane aukcje."

 

Dlatego nalezy zglaszac tych ktorzy nie placa. Ebay prowadzi ewidencje takich niepowaznych kupujacych i w efekcie sa konsekwancje z zamknieciem konta wlaczniej

prestige-europe
Użytkownik

Na prawdę bardzo dziwne. Ludzie licytują, można powiedzieć, że "rozwalają aukcję", a tak na prawdę wcale nie muszą tego kupić bo i po co skoro nie poniosą z tego tytułu żadnych negatywów. Trochę dziwna ta polityka eBay. Chociaż pwinni wprowdzić coś takiego, żeby ludzie wiedzieli ile razy osoba, która licytuje nie zapłaciła za wygrane aukcje.

Nie poniesie. Sprzedawca nie moze wystawic negatywnej opinii kupujacemu w zadnym wypadku

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay