Uzgodniłam niższą cenę z kupującym i kupił ale

skorzystał z opcji "kup teraz" ale system PayPal nie chce przyjąć od niego niższej kwoty niż widniejąca w aukcji. Co można w tej sytuacji zrobić ? Rzecz na aukcji miała cenę 70 zł. ja zgodziłam się ją sprzedać za 58,50. Najgorsze jest to że kontrahent to Włoch i chyb ma problem z angielskim. Z góry dziękuję za poradę.

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (5)

Odpowiedzi (5)

zaloguj sie do Paypala kliknij "zazadaj wplaty" (czy cos w tym rodzaju) - zakladka w pasku u gory strony i wpisz adres email kupujacego i kwote. Musi dzialac...

Wyslij kupujacemu fakture (rachunek) ze strony aukcji (po prawej masz opcje do wyboru) lub z Paypala.


Próbowałam to zrobić wcześniej  - niestety nie mam adresu mailowego do kupującego, żeby było śmieszniej nie było go nawet w danych, które ściągnęłam poprzez ebaycom.
Zresztą ona mojego adresu mailowego także nie otrzymała, podałam jej adres mailowy do konta PayPal aby dokonała wpłaty bezpośrednio, ale jej system pokazał że moje konto mailowe na PayPal nie jest prawidłowe !
Z kolei od polskiego admina otrzymałam odpowiedź, że nie mogę udzielić wyższej zniżki niż koszt przesyłki.
Dziękuję za cierpliwość


Próbowałam to zrobić wcześniej  - niestety nie mam adresu mailowego do kupującego, żeby było śmieszniej nie było go nawet w danych, które ściągnęłam poprzez www.ebay.com
Zresztą ona mojego adresu mailowego także nie otrzymała, podałam jej adres mailowy do konta PayPal aby dokonała wpłaty bezpośrednio, ale jej system pokazał że moje konto mailowe na PayPal nie jest prawidłowe !
Z kolei od polskiego admina otrzymałam odpowiedź, że nie mogę udzielić wyższej zniżki niż koszt przesyłki.
Dziękuję za cierpliwość

Dodam, że na stronie "wyslij informację o płatności" próbowałam zmienić kwotę - np. stosując zniżkę - nic z tego - okna są aktywne - kwoty zmieniam ale po akceptacji wszystko i tak wychodzi jak wcześniej. przepraszam ale może to jakiś mój prozaiczny błąd. Kontrahent napisał także abym poprosił przez ebay o płatność 17 euro - ale niestety nie wiem jak, system  nie przyjmuje zmian.
Pozdrawiam i dziękuję z góry za pomoc.

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań