Ustawienie przelewu bankowego jako formy płatności

Witam, 

Często kupuje oraz sprzedaję przedmioty na niemieckim ebay (a mieszkam w Polsce - jeżeli to ma jakieś znaczenie). Posługuje się jedynie formą płatnosci PayPal. Otworzyłem niedawno walutowe konto bankowe w Getin banku i powiązałem je z ebay.de. I mam dwa pytania:

1) Chcę mieć możliwość płacić za kupione przedmioty przelewem bankowym ale nie wiem jak to zrobić pomimo iz w ustawieniach konta dodałem swoje konto bankowe. Obecnie ciągle mam mozliwośc płatności jedynie przez PayPal oraz kartę kredytową.

2) Chcę żeby osoby kupujące przedmioty na moich aukcjach również mieli mozliwość płacenia mi za nie przelewem bankowym a nie tylko PayPal i kartą kredytową.

 

Jak ktoś jest w stanie odpowiedzieć mi na te pytania będę bardzo wdzięczny.

 

Pozdrawiam

Marcin

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (2)

Odpowiedzi (2)

w formularzu ebay.de z ktorego korzystam mam opcję 

 

Elektronische Zahlungsmethoden > Überweisung: Zeigen Sie Käufern direkt in der Kaufabwicklung Ihre Bankverbindung an i łącze do wprowadzenia nr konta

 

jest kilka formularzy sprzedazy ale w kazdym powinna byc opcja dodania przelewu jako formy platnosci 

aby placic przelewem (nierekomendowane na Ebay poniewaz nie otrzymujesz zadnego zabezpieczenia) sprzedawca musi oferowaj taka forme zaplaty.

 

Aby przyjmowac przelew powinienes zaznaczyc  na stronie aukcyjnej lub w moj ebay, konto,  ustawienia serwisu, platnosci od kupujacych  (rozwin klikajac na przycisk po prawej). Jest tam opcja "przelew plus"

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań