Rejestracja jako sprzedawca

womajc
Użytkownik

POMOCY!!!

W dniu dzisiejszym dostałem kod potwierdzający.Oczywiście zalogowałem się tak jak pismo nakazywalo (przeglądarka OPERA) i wpisałem kod.OPERA ściągnęła mi jakiś plik o rozszerzeniu xxx.dll którego ani otworzyć ani zobacyc co zawiera.

Potem spróbowałem w IE kod ładnie się wpisał,(tym razem żadnego pliku mi nie ściągnęło) ale wyskoczył błąd "kod niepoprawny. wpisz ponownie kod". Próbowałem kilka razy i za każdym razem to samo.

Co mam zrobiić???

Wojtek

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (3)

Odpowiedzi (3)

nie jesteś pierwszym, nie ostatnim, weryfikacja przez kod jest nie dopracowana, każdy user ma z tym problem, najlepiej jest się zweryfikować przez kartę debetową/kredytową lub telefon (jest bardziej skuteczny niż te kody)

w poniedziałek napisze w tej sprawie do serwisu, odpowiedza to wkleję odpowiedź -:)

 

womajc
Użytkownik

Hurra!!!

Mimo tych komunikatów o błędach udało mi się wystawić aukcję. Myślę że już teraz będzie OK.

 

- nie jestes pierwszym ktory ma z ta metoda weryfikacji problem

- moze tak naprawde udalo Ci sie przejsc weryfikacje tyko pokazuje sie niepoprawny komunikat o bledzie: sprawdz czy mozesz juz wystawiac aukcje

- moze waznosc kodu wygasla

- jesli nadal konto jest niezweryfikowane sprobuj innej metody weryfikacji najlepiej przez telefon lub karte kredytowa

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay