Sprzedałem przedmiot, wysłałem, a ebay odebrał mi wpłate od kupuącego

Ebay faktycznie okrada, wystarczy że klient wysłał informacje że nie otrzymał przesyłki a wczesniej na własne zyczenie kazał wyłsłac najtańszą ekonomiczna paczkę. czas wysyłki droga morska z polski do kanady przekroczył 45 dni. Ebay mimo numery trackingu paczki oraz skanu potwierdzenia wysyłki uznał rację kanadyjskiemu złodziejowi. A jak byk w trackingu pisze ze paczka w drodze do kanady, nawet jest zarejestrowana w kanadzie bo sprawdzałem. dość że gość dostanie moja przesyłke to ja jeszcze zapłaciłem zwracajac mu całą zapłąconą kwotę a raczej ebay i pay pal. Teraz musze dostać potwierdzenie odbioru i sie meczyć, tracic czas bo oni już ustalili i uznali ze sprawa zakonczona. Nie moge odzyskac przedmiotu od kupujacego jak i kasy z ebay. kto zapłaci mi za czas i nerwy. To ze kanadyjczyk chciał tanio to jego problem czasowy, mogł zapłacic expres , ale teraz to niby moj problem. złodziejstwo. Sprawa napewno sie nie skonczy bo nie mam zamiaru byc ich krowa. Oczywiście nie moge korzystac ze sprzedaży na ebay, ale to dobrze bo nigdy juz nie skorzystam z ich usług. Tranzakcje internetowe używam od 15 lat. Tylko na ebay jestem tak potraktowany. Z checia sprawę przekazał bym policji lub innym zainteresowanym instytucją. Oczywiscie centrum roztrzygania problemow ebay działa jak automat. pomocy tam nie uzyskamy bo jak to ebay może przyznac że popelnili błąd

Pokaż cały temat

okradl Cie kupujacy a nie ebay choc to, ze rozstrzyganie sporow jest automatyczne to fakt i nie rozumiem, dlaczego nie uznali nr trackingu paczki ani dowodu nadania - czy po nadaniu paczki, podales w jakis sposob kupujacemu nr trackingu?

 

czy kupujacy wystawil Ci jakas opinie ?

 

tak czy owak, jesli uzyskasz dowod odbioru paczki przez kupujacego, poinformuj o tym obsluge klienta paypal - byc moze jednak ktos sie tym w jakis sposob zajmie 

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay