Przedstaw dokument tożsamości wydany przez organ administracji państwowej

Dziś nowa blokada wypłat spowodowana aktualizacją danych.  Muszę posiadać prawo jazdy albo paszport aby sprzedawać na Ebay . Może obsługa się wypowie co mam zrobić gdy nie mam prawa jazdy i paszportu? Jeżdżę na rowerze i prawko mi nie potrzebne . Coraz gorszy ten Ebay- chyba trzeba wypisać się  na zawsze. 

Zaakceptowane rozwiązania (2)

Zaakceptowane rozwiązania (2)

Ebay napisał, że jeśli nie mam przy sobie prawa jazdy i paszportu to dają mi czas do 13 września na wpisanie tych danych, nie ma innej opcji, bo taki jest teraz regulamin.  Trzeba było szybko wyrobić paszport (tańszy niż prawko) i dziś po wpisaniu danych blokada została ściągnięta a zablokowane pieniądze są przetwarzane do wypłaty na konto. Dobrze że po wakacjach czas oczekiwania na paszport jest krótki.

czy otrzymala Pani jakas pomoc mam ten sam problem

Odpowiedzi (1)

Odpowiedzi (1)

Witaj  nie wiem jakie masz doświadczenia na ebay ale ja mam w większości niestety przykre i negatywne!!!!, jeżeli nie musisz sprzedawać w tym serwisie to daj sobie spokój, ich żądania są niejednokrotnie naginane na granicy prawa chcą od ciebie coś, ale na konkretne zadane pytanie o podstawę prawną to już brak odpowiedzi ! co to znaczy nie możemy zwerifikować ? zadaj im kilka prostych pytań 

1. w jakiej bazie danych weryfikują twoje konto bankowe ??? 

2.w jakiej bazie danych weryfikują  twój wizerunek z danymi z dokumentu tożsamości tupu D.O , prawo jazdy, albo paszport ? masz prawo tego żądać !!!!!!!!

3. żądaj podstawy prawnej takiej weryfikacji !!!!! a nie odwołania się do ich zasad i przepisów które obowiązują, ich zasranym obowiązkiem jest podanie konkretnych przepisów za to biorą prowizję nie tylko od sprzedaży!!! powodzenia

4.aktualizację danych podajesz jak coś się zmieni a nie na ICH ŻĄDANIE !!!!!!!!!

też jestem tego zdania ale nie coraz gorszy, teraz to już tragedia ale ale takie powiedzenie HYTRY DWA RAZY TRACI 

poważnie zastanawiam się na rozwodem z tym serwisem kwestia najbliższego czasu !!!!

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay