Problem z wystawieniem przedmiotu

Witam!

Kilka miesięcy temu próbowałam wystawić coś na sprzedaż, ale zablokowało mnie z powodu rzekomo błędów w opisie, czego nie byłam w stanie dociec, bo opis był neutralny i nie rył regulaminu. Zostawiłam to nie chcąc się z tym wtedy szarpać. Teraz chciałam spróbować raz jeszcze, ale bez względu na to, co usiłuję wystawić, pojawia się komunikat:

Chyba coś Ci umknęło. Rozwiąż poniższy problem.

W tej chwili nie możesz dokończyć oferty sprzedaży. Zobacz szczegóły poniżej.

Przedmiotu nie można wystawić ani zmodyfikować. Nazwa i/lub opis mogą zawierać nieodpowiednie wyrazy lub aukcja albo sprzedawca narusza zasady eBay.

 

Opis i nazwa nie wydają się zawierać niczego nieodpowiedniego, zasady eBay z grubsza znam i ich nie naruszam, nie wiem w czym rzecz, a chciałabym móc kontynuować sprzedaż 😕 To samo jest, gdy chcę zmienić coś w istniejących aukcjach, wyskakuje jakiś sprzeciw. Czy ktoś mógłby wyjaśnić, o co może chodzić?

Zaakceptowane rozwiązania (2)

Zaakceptowane rozwiązania (2)

Czy problem się powtarza przy ofertach z tymi słowami kluczowymi czy występuje przy dowolnym opisie i w innych kategoriach? 

 

Na screenie nie widać opisu > co dokładnie w nim chcesz umieśćić / jaką treść? 

 

Czy pytałeś dział obsługi, co wg nich jest przyczyną problemu? Może mogą sprawdzić Twoją wersję roboczą ?

Sprobuj wystawic na ebay.com.  maja tam troche lepsze oprogramowanie

Odpowiedzi (0)

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay
Posty z największą liczbą podziękowań