PayPal zada umow i rachunkow za sprzedane rzeczy na eBay

sylvii8010
Użytkownik

Witam

Mam pytanie czy spotkal sie ktos z sytuacja gdy paypal blokuje srodki i zada od klienta aby ten przedstawil rachunki lub umowy kupna sprzedazy na przedmioty ktore sprzedawca sprzedal na ebay?

Chodzi w tym przypadku o rzeczy uzywane,zbierane i kolekcjonowane przez lata,,wduzo byla przywieziona z zagranicy gdzie byla zakupiona na pchlich targach,na ktorych jak wiadomo nikt rachunkow czy faktur nie wystawia.Nie chodzi tu o nowe rzeczy w ilosciach hurtowych czy jakas droga elektronike,sa to starocia jakich pelno na pchlich targacch i gieldach staroci.

Przeciez takie dostarczenie tego typu dokumentow jest niemozliwe do spelnienia.Co w takim wypadku PayPal zabierze mi moje pieniadze,ktore zostaly zablokowane na koncie PayPal?Jest masa sprzedawcow ktorzy sprzedaja tego typu rzeczy,z piewnicy,strychu,z wlasnych kolekcji.Co w takim przypadku zrobic?Z sufitu te faktury zdjac czy poprosic sasiada aby napisal.

Rzeczy przywiezione z zagranicy z pchlego targu,skad wziasc im faktury? Nawet gdyby byla na co kolwiek taka faktura to chca aktualnego numeru telefonu za pewne w celu sprawdzenia.Dzwonia do jakiegos araba czy turka ten ich wysmieje a oni odpisza mi jak zwykle dokumety nieczytelne lub nie mozliwe do sprawdzenia.

Pozdrawiam

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (0)

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay