Mały Sklep - dlaczego nie widać go w wystawionych aukcjach ?

Cześć Wszystkim !
 
Trapi mnie kwestia Małego Sklepu, bo w tamtym tygodniu założyłem taki, dopasowałem wygląd itd .Ale sprawdziłem i klienci nie mogą odwiedzić go jak wchodzą na moje aukcje ( przycisk: odwiedź sklep - u mnie go nie ma ), a u innych uzytkowników ze sklepami jest ta opcja.
Czy jest mi ktoś w stanie pomoc dlaczego tak się dzieje ?
Czy muszę mieć jakaś ilość pozytywnych komentarzy albo odczekać jakiś okres czasu ? Pomocy
 
Mam tez pytanie o promowanie aukcji z poziomu Małego Sklepu. Przed założeniem go, było napisane że bede mógł promować dowolne aukcje, sam ustalam % prowizji ( 1-20 % ) jednak teraz w ogóle nie mam żadnej opcji do wyboru jak promowanie. Czy to dotyczy tylko eBay z innych krajów jak ebay.de / ebay.com ? Czy jak mam konto na eBay.pl to moge to robić ?
 
artur

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (1)

Odpowiedzi (1)

podaj link do sklepu na koncie o ktorym piszesz to przetestujemy czy widac czy nie

 

co do reklam/ płatnego promowania ofert to są dostępne takze dla kont sprzedawcow z pl ale na innych ebayach czyli de uk com itd i potrzebny jest juz jakis dorobek / historia sprzedazy, oprócz sklepu na pl LUB odpowiednio wysokiego statusu konta wypracowanego ze sprzedazy na danym ebayu

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay