Filmy w szablonie Ebay

Witam serdecznie czy w szablonie aukcji mogę umieścić film z YouTube pokazujący jak używać oferowanego przezemnie produktu. Chodzi o to, czy ebay nie potraktuje tego jako linka lub aktywnej zawartości i próby obejścia systemu. W teorii nie jest to moim zdaniem zawartość aktywna, niemnie jednak film pochodzi z firmowego konta na YT. Czy to może być potraktowane jako np. nielegalny link? (bo ebay zakazuje linków do social mediów). 
Z góry dzięki za odpowiedź. 
Pozdrawiam.

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (2)

Odpowiedzi (2)

Filmu bezpośrednio nie możesz umieścić bo musiałbyś użyć skryptu Java czy innych takich co już jest zawartością aktywną. Ja to rozwiązałem w inny sposób. Wstawiłem obrazek przedstawiający player youtube i podlinkowałem do niego mój film na ebay, musisz użyć do tego prostego kodu html. Bez problemu znajdziesz w google jak to zrobić. Zobacz moją aukcje jak to rozwiązałem. Dodam, ze przy tworzeniu aukcji sprawdziłem narzędziem do sprawdzania opisu i nie znajduje mi aktywnej zawartości ani błędów czy niedozwolonych łącz html.

 

https://www.ebay.pl/itm/202237904756

Nie możesz wstawić filmu do aukcji (wstawianie tego typu plików jest zakazane)

Jeśli wstawisz link do witryny zewnętrznej, walidator Ebay od razu wyśle komunikat,że aukcja zawiera elementy niedozwolone i może ją usunąć.

 

 

 

/*-pomogłem? zaznacz odpowiedź jako przydatną---------*/

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay