Ebay zablokował ustawienia form płatności.

aczerwinska
Użytkownik

Kiedy chcę wystawić przedmiot na ebay, wyskakuje mi taki komunikat:

"Aby móc dalej sprzedawać w serwisie eBay, musisz mieć ustawioną formę płatnościZauważyliśmy, że nie masz ustawionej formy płatności dla swojego konta eBay. Gdy wykonasz to działanie, będziesz mógł wystawić kolejne przedmioty."

Niestety kiedy próbuję zmienić ustawienia z poziomu Mój ebay, wyskakuje mi znowu coś takiego:

 

"W tej chwili nie możesz korzystać z tej opcji. Tylko użytkownicy, których walutą rozliczeniową jest euro, mogą korzystać z płatności kartą kredytową. Informacje o dostępnych formach płatności znajdziesz na stronie Mój eBay > Konto sprzedającego.
Aby uzyskać dalsze informacje, skontaktuj się z Obsługą klienta eBay."

O co wogóle chodzi? Co mam z tym zrobić, żeby móc sprzedawać? Z góry dzięki za pomoc

Zaakceptowane rozwiązania (0)

Odpowiedzi (3)

Odpowiedzi (3)

aczerwinska
Użytkownik

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Okazało się, że w grudniu kończy mi się termin ważości karty kredytowej i w związku z tym Ebay wymaga uregulowania płatności,jeśli chcę dalej sprzedawać. Chodzi im o to, że w przypadku gdyby bank nie przedłużył mi karty, to żeby moja należność wobec Ebay'a nie była zbyt duża (tak się zabezpieczają). Jak przelałam im calą należność, to od razu zwolnili mi blokadę sprzedaży. Może ta informacja komuś się kiedyś przyda.

Moze chodzi o to ze nie mozesz przyjmowac zaplaty karta?

A czy Paypalem mozesz?

 

Jesli tak to nie ma problemu bo kupujacy moze zaplacic karta Paypalowi a Paypal tobie.

 

 

wyglada na to, ze komunikat dot. regulowania oplat za wystawianie i sprzedaz a nie wystawiania aukcji w formularzu sprzedazy

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay