co zrobic gdy ebay oddal pieniadze kupujacemu a paczka zostanie dostarczona do kupującego?

Witam jest nowym użytkownikiem i mam problem. Wystawiłem pare przedmiotów na ebay.uk. Zostaly sprzedane, jeden z nich zakupiła osoba z USA, paczaka została wysłan ale jak to z terminami doręczenia paczka sie spóźniała i kupujący otworzył spór. Na każde pytanie otzrymywał odpowiedź, poźniej poprosił o rostrzygnięcie sparwy przez ebay, ebay rozstrzygnął sprawe tak ze oddał pieniądze kupującemu. Jak będzie wyglądać sprawa jak kupujący otrzyma towar (jestem tego pewien gdyż wszystkie paczki docierały do kupujących z opóźnieniem) dodam że paczka wysłana przez poczte polską monitorowana jest tylko do wylotu z PL, z rozmowy z pocztą dowiedziałem się ze są w stanie sprawdzić czy zostala odebrana ale z tego co widnieje na stronie poczty polskiej taka reklamacja trwa do 3 miesiecy. Czy jest jakaś szansa odzyskania pieniedzy jesli poczta udowodni odbiór paczki

Dziękuje za pomoc

Pokaż cały temat

Ebay oszukuje tak ludzi od wielu lat . Prawie zawsze stoi po stronie kupującego. A kupujący tak się nauczyli oszukiwać sprzedających a ebay w tym pomaga.

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay