Przeniesienie konta ebay UK do ebay pl

Witam, Czy można przenieść konto z ebay UK do ebay PL z zachowaniem limitów i komentarzy? Konto założyłem w 2007 roku w UK i od 2011 prowadziłem sprzedaż w UK ponieważ miałem tam działalność. W 2016 przeniosłem się do polski i założyłem działalność. Sprzedaż prowadzę dalej ale zmiana samego adresu na Polski spowodowała że przy subskrypcji sklepu nie mogę za darmo wystawiać aukcji w innych serwisach np. ebay FR a powinienem mieć 10000 aukcji za darmo w ebay FR przy moim poziomie sklepu. Jak rozwiązać ten problem ? Zakładanie nowego konta i zaczynanie wszystkiego od nowa nie wchodzi w grę aktualnie mam prawie 9000 komentarzy. Dzwoniłem do ebay UK i obiecali że się ze mną skontaktują ale niestety kontaktu brak. Pozdrawiam

Pokaż cały temat

musisz pisać do bólu do supportu -do bólu czytaj do momentu aż odpowie ktoś kompetentny który będzie wiedział o czym mówi(pisze) a nie stosuje odpowiedzi w stylu "nie widzimy problemu prześlij nam prosze printscreen"

 

anyway -czy taka zmiana jest opłacalna? posiadając konto pl podlegasz polskim limitom i ograniczeniom z tego co wiem np limit darmowych aukcji przysługuje tylko dla ebay.com, de, uk. nic dla innych serwisów.

 

pozdrawiam

Zadaj pytanie innym użytkownikom eBay